אני? דוגמנית? איך הפכתי לדוגמנית פלאס סייז ולמה זה כל כך חשוב לי

זה התחיל מזרעים קטנים שנזרעו במוחי ולאט לאט צמחו.


תמיד הייתי ילדה ונערה עם ביטחון עצמי גבוה, לא נתתי לילדים רעים להשפיע עליי מידי, אהבתי לשיר ולהיות על במות. הפעם הראשונה שמישהו אי פעם העלה את האופציה הזו בפני הייתה בערך ב 2014 על ידי רוני כהן, בעלת המותג ״קווין סייז״. לרוני הייתה אז חנות פופ אפ בעזריאלי, אני הגעתי עם חברה והיא אמרה לי שאני מהממת וצריכה לדגמן. כל כך לא הבנתי איך זה קשור אליי. בכלל לא התעמקתי ברעיון בראשי מרוב ההבניה החברתית שהתקבעה בראשי של איך דוגמנית- אישה לדוגמא, אמורה להיראות ואני לא הרגשתי כזו בשום צורה אז.


אחרי שנה מהסיפור הזה, אי שם בסביבות 2015 עוד הייתי סטודנטית (שנייה לפני נשירה מתואר, אבל זה לפוסט אחר) ומלצרית במסעדת בשר בתל אביב. לילה אחד בדרך החזרה הרגלית שלי הביתה אני מקבלת טלפון מהבוס שלי שאומר לי שיש לקוח צרפתי שראה אותי במסעדה ורוצה שאדגמן לו למותג שלו. הייתי בשוק! המותג הוא אלמה פריז, באותה שנה לבסוף נבחרה ירדן חי לדגמן למותג ואני דיגמנתי לו כמה שנים אחר כך ב 2018.

תמונה מתוך הקמפיין של alme paris. צילום: אלכס סוקולוב

במקביל קרו איתי כמה תהליכים מדהימים שאני חווה להם תודה והערכה עד היום- קבוצות בפייסבוק. הצטרפתי לקבוצות כמו ״השמנמנות של זוריק״ ו״אופנה מלאה ישראל״. הבנתי שיש עוד נשים כמוני, קיבלתי תמיכה, תמכתי באחרות, הבנתי שיש שם בחוץ נשים כמוני שחוות חוויות דומות לשלי- תסכול מרשתות הבגדים, מציפיות החברה המוגזמות ואורו עיני. נהנתי מהקהילתיות הזו ועוד יותר נהנתי לראות איך יש נשים שעושות מעשים, מקימות מותגים ומייבאות ביגוד במידות גדולות ואפילו ירידים שבהם מוכרים את כל האופנה המדהימה הזו.

הפעם הראשונה שהצגתי בגדים של מעצבת למידות גדולות- שדיגמנתי, הייתה בשבוע האופנה למידות גדולות ב2015. פניתי לגאלה רחמילביץ׳ המארגנת והיא שיבצה אותי בתצוגת הדוגמניות (כשהייתי בטוחה שאני אהיה בתצוגה של החובבות). כל כך התרגשתי! הרגשתי שאני במקום הנכון בשבילי. סופסוף לקחת את כל הביטחון העצמי שלי ולעשות איתו משהו!


דיגמתי את חצאית הטוטו האלמותית של טליה. את התמונה צילמה שני צדיקריו.
מאז עשיתי לא מעט בתחום (וארחיב על כך בפוסטים נוספים) אבל בעיקר מה שעשיתי זה היוותי דומגא- המון נשים כתבו לי ברשתות החברתיות כמה שהן שמחות שיש להם מודלים חדשים להסתכל עליהן, שהן מקבלות הרשאה ובעיקר הרבה קבלה עצמית כשיש דוגמניות שדומות למימדים שלהן ולא רק דוגמניות שדופות מידי!אני ממש שמחה לפתוח בלוג ולשתף אתכן בכל מה שיש לי לומר ולשתף בו את העולם.

אשמח שתגיבו לי ותספרו לי בתגובות איך דוגמניות מידות גדולות משפיעות עליכן/ם?241 צפיות0 תגובות

©2020 by אוכלת את העולם- הבלוג של בר דימרי. Proudly created with Wix.com